Saulės vila

Antrajame vilos aukšte įrengti 8 jaukūs dviviečiai kambariai. Juose rasite plačias dvigules (1,80 x 2,00 m) arba viengulės (0,90 × 2,00 m) lovas, plačiaekranius TV, drabužių spintą, rašymo stalą. Visuose numeriuose yra privatūs vonios kambariai su WC ir dušais, visos reikalingos priemonės.

Pirmame vilos aukšte įsikūręs savo skonių įvairove ir plačiu meniu stebinantis restoranas. Profesionalūs šefai ir kvalifikuotais darbuotojai čia pasiruošę svečiams paruošti pačius gardžiausius patiekalus.

Vėjo vila

Vėjo vila – ideali vieta poilsiui poroms ar šeimoms su vaikais, išsiilgusiems ramybės ir atsipalaidavimo. Tai keturi dviejų aukštų apartamentai su atskirais įėjimais bei privačiomis terasomis. Visuose numeriuose rasite miegamuosius su plačiomis dvigulėmis lovomis (1,80 x 2,00 m), išsidėsčiusius antrame apartamentų aukšte.

Ežero vila

Šalia tyvuliuojančio Rubikių ežero įrengta 9 kambarių „Ežero“ vila.
Pirmajame vilos aukšte rasite 4 jaukius dviviečius kambarius su privačiomis lauko terasomis, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys ežero ir gamtos peizažai.

Antrajame vilos aukšte įrengti 3 dviviečiai kambariai su plačiomis dvigulėmis lovomis (1,80 x 2,00 m), privačiais vonios ir WC kambariais bei 1 liukso klasės numeris.