Ežero vila

Šalia Rubikių ežero įrengta moderni „Ežero vila“, kur dvejuose aukštuose svečių laukia moderniai ir šiuolaikiškai įrengti kambariai bei šeimos apartamentai. 

I aukštas 

Jaukūs dviviečiai kambariai su lauko terasomis. Šiuose kambariuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės arba dvi viengulės lovos (0.90×2.00m), plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, drabužinė, rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Terasa su lauko baldai. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambarių atsiveria vaizdas į ežerą.

 II aukštas

Liukso klasės numeris. Šiame erdviame liukso klasės numeryje yra du kambariai – atskiras miegamasis kambarys su dvigule lova (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras) ir svetainė su sofa-lova (galima išlankstyti). Liukso klasės kambaryje yra didelė drabužių spinta, 2 plačiaekraniai televizoriai su palydovine televizija, rašomasis stalas su kėde. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą.  Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambario atsiveria vaizdas į ežerą ir platus horizontas į kalvotas apylinkes.

Jaukūs dviviečiai kambariai. Šiuose kambariuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės arba dvi viengulės lovos (0.90×2.00m), plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, drabužinė, rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambario atsiveria vaizdas į ežerą ir platus horizontas į kalvotas apylinkes.

Kaina nuo: 43.44 EUR
Rezervuoti