Balandį viskas apie kavą!

Balandį viskas apie kavą!

Rinktinės kavos ir lietuviško sūrio edukacinė degustacija (2 val.). 

Balandžio  1d. 12:30

Kviečiame į rytinę kavos pertraukėlę – FIKA, kurios metu “Ypatingos kavos klubas” ir kavos ekspertė Kristina kvies jus pokalbiui apie kavą ir sūrį.  Degustacijos metu susipažinsime su kavos pupelių ir kavos gėrimo subtilybėmis. Sužinosime kokią įtaką kavos skoniui turi  kavos pupelių apdorojimo būdas ūkiuose,  skrudinimo inensyvumas bei kavos paruošimo būdas. Ragausime rūšines kavas, kad suprastumėte kavos pupelių poskonių ypatumus bei derinsime keturis lietuviškus sūrius. Kaina 25 Eur.

 

Arūno Revoto darbų paroda ”Kavos žmonės”

Balandžio 16d. 13:00.

Gimę iš netyčia išlieto kavos puodelio, rudi kavos žmogeliukai nugulė į Arūno Revoto darbų parodą ”Kavos žmonės”. O nuo balandžio 16d. ši paroda lauks Jūsų Gradiali Anykščiai restorane! Kviečiame į parodos atidarymą ir knygos “Su kava per gyvenimą” pristatymą. Renginio metu bus galima ne tik įsigyti piešinių ir knygų su autoriaus autografu, bet ir išbandyti piešimo kava edukaciją! Renginys nemokamas.

 

Socialinės akcija „Palikta kava“

Laimė yra ne gauti, laimė yra dalintis! Kviečiame prisidėti prie Gradiali Anykščiai organizuojamos balandžio mėnesio akcijos „Palikta kava“. Pasimėgaukite kavos puodeliu ir antrąjį palikite kitam. Pasirūpinsime, kad jis pasiektų senjorą ar tiesiog negalinti sau to leisti. Būk dosnus-sušildyk savo dėmesiu.