Laisvalaikis

Pramogos pas mus

Kviečiame nenuobodžiauti ir dienas paįvairinti pramogomis. Čia šeimos pramogoms skirti stalo žaidimai – šeimos alias, šachmatai, šaškės, kortų žaidimai, domino. Vaikai galės pramogauti žaidimų aikštelėje, kurioje su įvairiausiais iššūkiais susidurs tiek mažieji, tiek ir didesnieji: alpinisto sienelė, supynės, virvinės ir grandininės kopėčios, piratų tiltas bei čiuožykla. Smagiais įspūdžiais ir emocijomis apdovanos vandens batutai, mažiesiems poilsiautojams laikas neprailgs vaikų žaidimų komplekso labirintuose.

Mes taip pat siūlome pasimėgauti vandens ir lauko pramogomis: pasiirstyti valtimis nuostabiame Rubikių ežere, aplankyti net 16 salų, susipažinti su gamta, išmėginti vandens dviračius,  grožėtis gamta  nuo pontoninio tilto, išbandyti jėgas lauko tinklinio aikštelėje, arba – tiesiog mėgautis saule ant paplūdimio gultų.  Rubikių ežeras yra pilnas įvairios žuvies, todėl ir profesionalūs žvejai, ir mėgėjai galės nenuobodžiauti ir įmerkti meškeres, o pagautą laimikį išsikepti kepsninėje.  Kviečiame apsilankyti unikaliame mūsų poilsio parko teritorijoje įkurtame  Kaukių miške, po patirtų įspūdžių pasimėgauti gurmaniškais patiekalais restorane arba restorano terasoje. Rytą su kavos puodeliu galite pasitikti erdvioje pavėsinėje, vakarą praleisti garinėje pirtyje su žadeito akmenimis. Žadeitas tituluojamas imperatoriškuoju akmeniu. 

Vilose veikia bevielis internetas, todėl net ir verslo žmonės galės neatitrūkti nuo darbų, tuo pačiu ilsėtis nuostabios gamtos apsuptyje.  

Mūsų poilsio parkas – ideali vieta turiningam šeimų, porų ar verslo kompanijų laisvalaikiui.

Gamtos ir poilsio parko GRADIALI ANYKŠČIAI svečiai kviečiami ilsėtis ir pramogauti pas mus!