Laisvalaikis

Laisvalaikis

Gamtos ir poilsio parkas „GRADIALI ANYKŠČIAI“ – įsikūręs įspūdingame Anykščių krašto kampelyje. Čia nuostabus gamtovaizdis – svečius džiugina paryčiais ir vakarėjant čiulbantys parko paukščiai, stebina atklystantys žvėrys. Abejingų nepalieka įspūdingas, net 16 salų Rubikių ežeras, džiuginantis žūklės mėgėjus. Norintiems susipažinti su Anykščių apylinkėmis ir jos įžymybėmis bei aktyviai leisti laisvalaikį, siūlome aplankyti labirintų parką, Dainuvos nuotykių slėnį, Šeimyniškėlių piliakalnį ir apžvalgos bokštą, Lajų tako kompleksą,  susipažinti su Anykščių Šv. Mato bažnyčios architektūra, pasivėžinti Siauruku ir vienintelėmis Lietuvoje vasaros kalnų rogutėmis (veikiančiomis ir žiemą, ir vasarą), paslidinėti įrengta kalnų slidinėjimo trasa (žiemą). Anykščiai turi pačią didžiausią Lietuvoje aktyvaus turizmo zoną, kuri laukia lankytojų visus metus. 

Gamtos ir poilsio parke „GRADIALI ANYKŠČIAI“ pramogauti ir ilsėtis galite ir žiemą, ir vasarą.

Kviečiame nenuobodžiauti ir dienas paįvairinti pramogomis. Čia šeimos pramogoms skirtas Laisvalaikio kambarys, kuriame rasite stalo tenisą, stalo futbolą, “X-box” žaidimų konsolę,  stalo žaidimus – šeimos alias, šachmatai, šaškės, kortų žaidimai. Mažieji galės pramogauti žaidimų aikštelėje, kurioje su įvairiausiais iššūkiais susidurs tiek mažieji, tiek didesni vaikai: alpinisto sienelė, sūpynės, virvinės ir grandininės kopėčios, piratų tiltas bei čiuožykla.

Atsipalaiduoti galite ir Gradiali Anykščiai pirtyse. Mūsų pirtys kūrenamos žadeito akmenimis, kurie yra itin naudingi Jūsų sveikatai. Žadeitas pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, teigiamai veikia odą ir pagerina kvėpavimą. Pirtyse, kuriose naudojamas žadeito akmuo, labai lengva kvėpuoti, garas yra labai švelnus ir nedegina odos. Pirtyse ne tik atsipalaiduosite bei linksmai praleisite laiką, bet ir išeisite atgavę jėgas ir sustiprinę savo sveikatą.

Vasaros sezonu taip pat siūlome:

  • vandens pramogas: plaukioti valtimis ar vandens dviračiais Rubikių ežere;
  • aktyvų laisvalaikį: krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelės.