Saulės Vila

Saulės Vila

Svečius pasitinka „Saulės vila“, kur poilsį siūlome aštuoniuose šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose (antrame aukšte), o restoranas, šio pastato pirmame aukšte, kviečia ne tik pusryčiauti, bet ir pasimėgauti poilsiu ir gardžiais patiekalais pietų ar vakarienės metu.  

I aukštas

Restoranas.  Gamtos ir poilsio parke „GRADIALI ANYKŠČIAI“ veikia restoranas, kuriame dirba kvalifikuotas personalas, pasiruošęs Jums paruošti itin skanius patiekalus. Svečiams iš gausaus meniu pagal skonį bei pageidavimą siūlome pasirinkti pusryčius, pietus bei vakarienę, o trokštantiems romantikos – nepamirštamas akimirkas dviese. Kiekvienas svečias bus pasitiktas su šypsena, mandagiai ir maloniai aptarnautas.

II aukštas

Jaukūs dviviečiai kambariai įrengti antrame aukšte. Šiuose kambariuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės arba dvi viengulės lovos (0.90×2.00m), plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, drabužinė, rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Veikia nemokamas bevielis internetinis ryšys. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambarių atsiveria vaizdas į mišką, kalvotą horizontą bei Rubikių ežerą.

Kaina nuo: 43.44 EUR
Rezervuoti