Kambarių kainos

Saulės Vila

Svečius pasitinka „Saulės vila“, kur poilsį siūlome aštuoniuose šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose (antrame aukšte), o restoranas, šio pastato pirmame aukšte, kviečia ne tik pusryčiauti, bet ir pasimėgauti poilsiu ir gardžiais patiekalais pietų ar vakarienės metu.  

I aukštas

Restoranas.  Gamtos ir poilsio parke „GRADIALI ANYKŠČIAI“ veikia restoranas, kuriame dirba kvalifikuotas personalas, pasiruošęs Jums paruošti itin skanius patiekalus. Svečiams iš gausaus meniu pagal skonį bei pageidavimą siūlome pasirinkti pusryčius, pietus bei vakarienę, o trokštantiems romantikos – nepamirštamas akimirkas dviese. Kiekvienas svečias bus pasitiktas su šypsena, mandagiai ir maloniai aptarnautas.

II aukštas

Jaukūs dviviečiai kambariai įrengti antrame aukšte. Šiuose kambariuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės arba dvi viengulės lovos (0.90×2.00m), plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, drabužinė, rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Veikia nemokamas bevielis internetinis ryšys. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambarių atsiveria vaizdas į mišką, kalvotą horizontą bei Rubikių ežerą.

Kaina nuo: 43.44 EUR
Rezervuoti

Vėjo vila

Jūsų patogumui skirti keturi dviejų aukštų apartamentai – „Vėjo vila“, kur ramybę ir poilsį suras tiek poros, tiek ir šeimos su vaikais.

Čia įrengti erdvūs dviejų aukštų apartamentai. Šiuose apartamentuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės lovos antrame aukšte bei sofa-lova pirmame aukšte (su galimybe išlankstyti). Abiejuose aukštuose yra plačiaekraniai televizoriai su palydovine televizija, drabužinė (Ia.), rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu (abejuose aukštuose), kuriuose rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Veikia nemokamas bevielis internetinis ryšys. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambario atsiveria vaizdas į kalvotą horizontą, netoli vaikų žaidimo aikštelė.

Kaina nuo: 83.99 EUR
Rezervuoti

Ežero vila

Šalia Rubikių ežero įrengta moderni „Ežero vila“, kur dvejuose aukštuose svečių laukia moderniai ir šiuolaikiškai įrengti kambariai bei šeimos apartamentai. 

I aukštas 

Jaukūs dviviečiai kambariai su lauko terasomis. Šiuose kambariuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės arba dvi viengulės lovos (0.90×2.00m), plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, drabužinė, rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Terasa su lauko baldai. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambarių atsiveria vaizdas į ežerą.

 II aukštas

Liukso klasės numeris. Šiame erdviame liukso klasės numeryje yra du kambariai – atskiras miegamasis kambarys su dvigule lova (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras) ir svetainė su sofa-lova (galima išlankstyti). Liukso klasės kambaryje yra didelė drabužių spinta, 2 plačiaekraniai televizoriai su palydovine televizija, rašomasis stalas su kėde. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą.  Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambario atsiveria vaizdas į ežerą ir platus horizontas į kalvotas apylinkes.

Jaukūs dviviečiai kambariai. Šiuose kambariuose yra plačios (1.80×2.00m) dvigulės arba dvi viengulės lovos (0.90×2.00m), plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, drabužinė, rašomasis stalas ir kėdė. Vonios kambarys su WC ir dušu, kuriame rasite rankšluosčius, higienos priemones (muilas, dušo želė, šampūnas), plaukų džiovintuvą. Automobilius galima nemokamai statyti automobilių aikštelėje. 
Iš kambario atsiveria vaizdas į ežerą ir platus horizontas į kalvotas apylinkes.

Kaina nuo: 43.44 EUR
Rezervuoti