Apie mus

Apie mus

Kviečiame Jus į nuostabų Anykščių kraštą!

Rubikių ežero pakrantėje svečius kviečia GAMTOS IR POILSIO PARKAS „GRADIALI ANYKŠČIAI“. Jūsų poilsiui ir laisvalaikio pramogoms skirta erdvi teritorija –  nuostabūs miškai, didingas Rubikių ežeras. Čia puiki vieta ilsėtis visais metų  laikais!

GRADIALI ANYKŠČIAI –  tai naujai įkurtas  gamtos ir poilsio parkas.
Svečius pasitinka „Saulės vila“, kur poilsį siūlome aštuoniuose šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose (antrame aukšte), o restoranas, šio pastato pirmame aukšte, kviečia ne tik pusryčiauti, bet ir pasimėgauti poilsiu ir gardžiais patiekalais pietų ar vakarienės metu.
Vos už keliolikos metrų Jūsų patogumui skirti keturi dviejų aukštų apartamentai – „Vėjo vila“, kur ramybę ir poilsį suras tiek poros, tiek ir šeimos su vaikais. Mažieji galės džiaugtis pramogomis žaidimų aikštelėje.
Šalia Rubikių ežero įrengta moderni „Ežero vila“, kur dvejuose aukštuose svečių laukia moderniai ir šiuolaikiškai įrengti kambariai bei šeimos apartamentai. Čia taip pat yra laisvalaikio ir stalo žaidimų zona, o saulės voniomis ir kraštovaizdžiu galėsite mėgautis nuostabioje lauko terasoje.

„GRADIALI ANYKŠČIAI“ – moderniai įrengtas gamtos ir poilsio parkas, laukia ir svečių, norinčių surengti asmeninę šventę, organizuoti įmonių mokymus, seminarus ir konferencijas – mes pasirūpinsime nepriekaištingu aptarnavimu, gurmaniškais patiekalais, užtikrinsime patogų poilsį puikiuose kambariuose, pasiūlysime šiuolaikišką ir profesionalią konferencijų įrangą.

Gamtos ir poilsio parkas „GRADIALI ANYKŠČIAI“ – įsikūręs įspūdingame Anykščių krašto kampelyje. Čia nuostabus gamtovaizdis – svečius džiugina paryčiais ir vakarėjant čiulbantys parko paukščiai, stebina atklystantys žvėrys. Abejingų nepalieka įspūdingas, net 16 salų Rubikių ežeras, džiuginantis žūklės mėgėjus. Norintiems susipažinti su Anykščių apylinkėmis ir jos įžymybėmis bei aktyviai leisti laisvalaikį, siūlome aplankyti labirintų parką, Dainuvos nuotykių slėnį, Šeimyniškėlių piliakalnį ir apžvalgos bokštą, Puntuko akmenį bei jo brolį, susipažinti su Anykščių Šv. Mato bažnyčios architektūra, pasivėžinti Siauruku ir vienintelėmis Lietuvoje vasaros kalnų rogutėmis (veikiančiomis ir žiemą, ir vasarą), paslidinėti įrengta kalnų slidinėjimo trasa (žiemą). Anykščiuose yra organizuojama pažintinė ekskursija „Vyno kelias“, galima pajodinėti žirgais, pasivažinėti vežimaičiais, išbandyti kartodromo ir autokroso trasas. Mėgstantiems vandens pramogas organizuojami žygiai Šventosios upe baidarėmis ar plaustais, pasikėlimas motorinės valties traukiamu parašiutu virš ežero, plaukiojimas motorine valtimi, vandens slidėmis. Anykščiai turi pačią didžiausią Lietuvoje aktyvaus turizmo zoną, kuri laukia lankytojų visus metus.  

Gamtos ir poilsio parke „GRADIALI ANYKŠČIAI“ pramogauti ir ilsėtis galite ir žiemą, ir vasarą.